Paweł Szkopek

Aktualności

Kierunek Tor Poznań
Kierunek Tor Poznań

Lider Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski w klasie Superbike -Paweł Szkopek - wystartuje w najbliższy weekend w Poznaniu. Reprezentant Yamaha Motor Polska nie ukrywa, że jedzie tam po kolejne punkty potrzebne do zdobycia tytułu Mistrza Polski.

 

W ośmiu rozegranych już rundach WMMP Szkopek zdobył 203 punkty i znajduje się na pierwszym miejscu tabeli klasy Superbike. Najbliższe zawody w Poznaniu, rozgrywane w dniach 22-23 sierpnia, to przedostatni weekend wyścigowy w tym sezonie w randze Mistrzostw Polski. Płocczanin zna doskonale wielkopolski obiekt. Do niego należy także motocyklowy rekord toru: 1min 32.985 ustanowiony niespełna dwa miesiące temu.

 

 

Paweł Szkopek: Tegoroczny sezon Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski układa się jak na razie po naszej myśli. Jesteśmy po ośmiu rundach na pierwszym miejscu w klasyfikacji Superbike i mam nadzieję, że tak będzie nadal. Nie ukrywam, że cel na sezon 2015 jest jasny: zdobycie tytułu Mistrza Polski. Tor Poznań jest mi doskonale znany, moja Yamaha R1 także spisuje się znakomicie. Po wielu wyścigowych weekendach zgrałem się już bardzo dobrze z motocyklem i w Wielkopolsce także nie zamierzam odpuszczać. Na szczęście zapowiada się doskonała pogoda, a fala upałów ma nieco osłabnąć. Nie pozostaje mi nic innego jak prosić kibiców o to by trzymali kciuki za cały nasz zespół.

 

W barwach Szkopek Team by Poland Position podczas Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw wystartują także: Sebastian Zieliński (Yamaha R 6 - Supersport) i Grzegorz Wójcik (Yamaha R1 - Rookie 1000).

 

 powrót

plock beta yamaha daytona shoei pirelli opeus

Oficjalna strona Pawła Szkopka
Facebook
YouTube