Paweł Szkopek

Aktualności

Paweł Szkopek na Moto Expo 2016 w Warszawie
Paweł Szkopek na Moto Expo 2016 w Warszawie

Już w najbliższy weekend fani wyścigów motocyklowych będą mogli spotkać się z Mistrzem Polski i Wicemistrzem Europy – Pawłem Szkopkiem, który na warszawskiej wystawie Moto Expo przy ul. Prądzyńskiego nie tylko zaprezentuje swoją wyczynową Yamahę R1, ale także będzie opowiadał o swoich planach na ten sezon.

Zawodnika Yamaha Motor Polska będzie można spotkać na terenie expO XXI  przy ul, Prądzyńskiego 12/14 w piątek 19 lutego od godz: 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 18.00. Będzie okazja by porozmawiać o szczegółach budowy wyczynowego motocykla, a także o tym co zrobić by zostać zawodnikiem. Nie zabranie też plakatów i kartek z autografami.

Na stoisku Szkopek Team by Poland Position pojawi się także Patryk Pazera, który będzie startował w sezonie 2016 w klasie Superstock 600 na motocyklu Yamaha YZF-R6.

Paweł Szkopek: Bardzo się cieszę z każdej możliwości spotkania z kibicami wyścigów motocyklowych. Z pewnością nie zabranie ich też na Moto Expo w Warszawie. Zimowy głód jeżdżenia na pewno dopadł nie tylko zawodników, ale także pozostałych motocyklistów, którzy będą mieli możliwość chociaż pooglądać zarówno maszyny wyczynowe takie jak nasze jak i seryjne, nowe modele jednośladów. Zapraszam wszystkich na Moto Expo do Warszawy już od najbliższego piątku 19 lutego (godz.12.00) aż do końca weekendu. powrót

plock beta yamaha daytona shoei pirelli opeus

Oficjalna strona Pawła Szkopka
Facebook
YouTube